Zielone poduszki w Twoim mieszkaniu

Zieleń kojarzy się z życiem, harmonią, naturą i świeżością.

Zielone poduszki w Twoim mieszkaniu

Zielony kolor to uosobienie uzdrowienia i wolności, dlatego warto w swoim mieszkaniu stworzyć strefę zrobioną z zielonych poduszek. Dzięki nim, poczucie zadowolenia i spełnienia, przeniknie całe mieszkanie. Wszystko za pomocą niezwykłej energii koloru, która tak wspaniale wpływa na każdego człowieka.

Poduszki ożywiają wnętrze

Zielone poduszki, zestawione ze sobą w różnych odcieniach, dadzą niesamowity efekt kolorystyczny. Mogą być w różnych fakturach, gładkie, wzorzyste, pluszowe lub błyszczące. Zielone poduszki zawsze będą się wspaniale prezentowały w każdym mieszkaniu. Dodadzą mu niewymuszonej elegancji i nowszej, lepszej estetyki. Wszystkie blogi i portale wnętrzarskie powracają do tego elementu co kilka sezonów, ten anturaż nigdy się nie nudzi i zawsze sprawdza się w roli nowego wystroju.

Polecamy: https://czasnaherbate.net/16-akcesoria  

pokoj

Poduszki poprawiają sen

Kolor zielony koi zmysły, wycisza emocje i napięcia, dlatego kilka zielonych poduszek położonych na krzesłach i kanapie wpłynie niezwykle dobroczynnie na nastrój i wewnętrzny spokój. W otoczeniu poduszek będzie się lepiej spało, a po takim śnie człowiek czuje się bardziej odprężony i wypoczęty. (https://nija-store.com/pl/37-poduszki-zielone) Nie od dziś wiadomo, że zieleń uspokaja i wycisza. Przytulanie się do zielonej poduszki pozwoli mocniej i głębiej zasnąć. Wystarczy sprawdzić, aby przekonać się, jak bardzo zielone poduszki pomagają w leczeniu bezsenności. 

Polecamy: https://www.ekomaluch.pl/zul_m_Zabawki_Odgrywanie-rol-1284.html

Poduszki z dobrą energią

Poranne słońce w połączeniu z zielonym kolorem nowych poduszek sprawi, że krew zacznie płynąć w żywszy sposób. Zieleń zalana słońcem daje niezwykłą energię i poczucie siły. Odbuduje zgaszoną witalność i wzmacnia od środka. Warto zaopatrzyć się w takie ekologiczne „baterie” by czerpać z nich jak z energetycznego źródła. Symbolika zieleni jest powszechnie znana, znana jako symbol życia, odrodzenia i witalności. W wielu krajach zieleń jest uważana za kolor święty, jak w Iranie, ale za to w Irlandii jest kolorem symbolizującym szczęście.

Kolor zielony jest zadziwiający, ponieważ pochodzi z połączenia barwy niebieskiej i żółtej, dlatego jego wpływ jest tak dwojako różny, daje zarówno spokój jak i energię. Warto skorzystać jego właściwości, na pewno pomogą nam w tym, wspomniane wcześniej, zielone poduszki.

Przy współpracy: https://nija-store.com/pl/