Gdzie można zastosować opakowanie doypack?

Producenci cały czas poszukują opakowań, które byłyby najlepsze dla ich produktu. Wymagania są duże, bo liczy się bezpieczeństwo ich produktu, co zaowocuje zadowoleniem klienta. Wybór jest ogromny, ale odkąd pojawiły się opakowania doypack, wielu producentów skorzystało z ich funkcjonalności. Niewielka ilość miejsca, które zajmują podczas pakowania w opakowania zbiorcze, jest ich dużą zaleta. Praktyczne zamykanie zapewnia produktom świeżość, a miękkie opakowanie łatwość przechowywania.

Rodzaje opakowań typu doypack.

Mogą być wyprodukowane z folii bezbarwnych, metalizowanych, aluminiowych, jak również z papieru Eco. Często materiał jest łączony z przezroczystym okienkiem, aby produkt był widoczny i zachęcał do kupna. Wielkość jest dostosowana do wymagań klientów, jak również nadruki, które mogą pojawić się na opakowaniach. Mocne zgrzewy gwarantują wytrzymałość, dzięki czemu całe opakowanie charakteryzuje się niską przepuszczalnością wszelkich zapachów.  

Klienci chwalą sobie różnorodność zamknięć, które można zastosować w zależności od wymagań produktowych. Zastosowanie korka z nakrętką pozwoli nam łatwiej opróżnić opakowanie, a zawartość zużywać wielokrotnie. Popularne zamykanie strunowe, czy na suwak chroni produkt przed rozsypywaniem, zawilgoceniem produktu i daje możliwość wielokrotnego zamykania. Mogą też posiadać rączkę do trzymania lub dziurkę, aby zawiesić opakowanie doypack w sklepie na stojaku.

Polecamy także: https://lores.pl/produkty/ponczochy/

Co można zapakować w opakowanie doypack ?

Branża spożywcza ostatnio pokochała te funkcjonalne opakowania i chętnie je wykorzystuje do swoich produktów. Możemy spotkać produkty suche w opakowaniach doypack ze struną tj. bakalie, kawa, herbata, kasza, cukier, zioła oraz suplementy diety. Do pakowania produktów w płynie zastosujemy doypack z korkiem i będzie korzystny dla sosów, soków, keczupu, miodu. Także branża chemiczna pakuje mydła w płynie, szampony, sole morskie, chemię gospodarczą.
Klienci chętniej w sklepie sięgają po produkt w opakowaniu doypack, niż po ten sam produkt zapakowany w pudełko, co świadczy o jego popularności.      

https://profilgroup.com/