drzwo

Dom letniskowy w Hiszpanii

Hiszpania to kraj, w którym bardzo łatwo się zakochać. Cudowne jedzenie, niesamowity klimat, zabytki i ciągła fiesta to tylko niektóre elementy decydujące o tym fenomenie. Polacy często wybierają Hiszpanię jako cel swojej podróży, jednak ceny wycieczek są dość drogie.

Atrakcje Hiszpanii

W zależności od regionu, który wybierzemy Hiszpania oferuje zarówno morze jak i góry, wspaniałe zabytki, miejsca kultu sakralnego i śródziemnomorski klimat. Polacy najczęściej wybierają Costa Brava, katalońską dumę. Piękne plaże, imprezowe miejscowości, gwarantowana pogoda i bliskość Barcelony zachęcają do odpoczynku. 

Warto wybrać się jednak w głąb kraju, gdzie będziemy mogli poznać prawdziwą kulturę hiszpańską. Na Costa Blanca na przykład jest zdecydowanie mniej turystów zagranicznych, dzięki czemu poczujemy prawdziwy latynoski klimat. Jeśli jednak kochamy duże miasta to koniecznie musimy zobaczyć Madryt czy Malagę. Dobrym pomysłem by trochę bliżej poznać Hiszpanię jest wyjazd na wycieczkę objazdową. Odwiedzając różne regiony będziemy mogli zdecydować, która część podoba nam się najbardziej. Każdy kto odwiedza Hiszpanię odnajdzie tu swój raj na ziemi. Być może zakochamy się tak bardzo, że będziemy chcieli bywać tu częściej.  

Zakup nieruchomości w Hiszpanii 

Coraz więcej Polaków decyduje się na zakup apartamentu lub domku letniskowego w Hiszpanii. Ceny nieruchomości nie są zbyt wygórowane więc warto to wykorzystać. Wakacyjne lokum możemy kupić wspólnie z przyjaciółmi, będzie taniej i łatwo uda nam się zaplanować kto kiedy zajmuje apartament. Będziemy mogli latać do Hiszpanii kilka razy w roku, żeby nacieszyć się widokami i słońcem.

pałac

Taki apartament to również doskonała inwestycja. Hiszpania to bardzo często odwiedzany przez Polaków kraj więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wynajmować swój apartament w miesiącach, w których nas nie ma. Zarobimy w ten sposób na koszty utrzymania nieruchomości. Jeśli boimy się wynajmować obcym to możemy skupić się na rodzinie, kolegach lub polecanych znajomych. 

Płytki – największy wybór w internecie, najlepsi producenci.